Įkrovimo stotelės valdymo sistema FlexEV

 • Įkrovimo stotelės valdymo sistema FlexEV

  Kodas: FlexEV-App
 • Turime lengvai ir intuityviai valdomą stotelės valdytojo sasąją, kuri šiai dienai leidžia lengvai matyti Elintos, Ensto, ABB, Enelion ir kitų gamybos krovimo stotelių sesijas bet kuriuo metu prisijungus internetu, iš bet kurios vietos. Jūs galite labai lengvai valdyti savo stotelių naudotojų prieigą ir duomenis, mokėjimus ir sąskaitas.

  Valdysite krovimo sesijų, vartotojų duomenis ir stotelių prieigą
  Gausite visų krovimo sesijų duomenų įrašus
  Valdykite savo stoteles savo telefonu, planšete arba kompiuteriu.
  Nuotolinė pagalba iš gamintojo
  Veikia su visomis*  Mode 2 stotelėmis kurios turi interneto komunikacijos prieigą. 

   

  Valdymas ir vizualizacija

  Įkrovimo stotelės valdytojo Web prieiga leidžia matyti visas krovimo sesijas. Jūs galite matyti kada, kaip ilgai, ir kiek elektros Jūs pateikiate klientams, arba kiek sunaudojote patys.

  Valdykite stoteles ir savo klientų duomenis ir prieigą
  Stotelės valdytojo WebAplikacija leidžia lengvai ir patogiai nustatyti kada stotelė bus prieinama klientams. Taip pat Jūsų klientai galės patys užsiregistruoti ir pradėti naudotis krovimosi paslauga. Sutaupys Jums laiko ir pinigų.

  Eksportuokite krovimosi sesijų duomenis
  Su  WebAlikacija Jūs galite matyti visas krovimosi sesijas, kurios įvyko jūsų stotelėse. Taip pat galite fitruoti / rikiuoti duomenis pagal krovimosi sesijos ilgumą, vartotojus, sumokėtą sumą ir t.t. Visa krovimosi sesijų informacija gali būti eksportuota Excel formatu, kas yra labai patogu kuriant ataskaitas ir kitus dokumentus.

  Nuotolinis valdymas
  Stotelei nustojus veikti, stotelės valdytojas valdymo panelėje turi galimybę nuotoliniu būdu restartuoti. Tokiu būdu galima išpręsti iki 95% smulkių gedimo atveju. Jums nereiks fiziškai važiuoti prie stotelės ir todėl sutaupysite ir laiko ir pinigų. Tai reiškia kad Jums nebūtina samdyti už techniką atsakingo darbuotojo tam kad teikti kokybišką paslaugą savo klientams. Visa tai galite daryti nuotoliniu būdu, tiesiog savo kompiuterio ar telefono ekrane.

  Interneto ryšys ir OCPP
  Tam kad stoteles galėtumėte prijungti prie Web Aplikacijos, Jūsų stotelei reikia prijungti prie interneto per ethernet kabelį arba mobilaus signalo (priklausomai nuo stotelės modelio). Aplikacija komunikuoja su krovimo stotele per Open Charge Point Protocol (OCPP). Tai universalus protokolas komunikacijai tarp krovimo stotelės ir backend systemos.

  Krovimosi progresas gali būti matomas visą parą gyvai
  Su stotelės valdytojo prieiga, Jums įrašomi visi krovimo sesijų duomenys, ir Jūs juos galite pasiekti per kompiuterį, planšetę ar telefoną bet kuriuo metu. Duomenų sekos gali būti eksportuojamos lengvai, pvz norint išrašyti sąskaitas.